Fundusze
0 0 17 marca 2009 Fundusze

Specjaliści europejskiego rynku IT docenili portal

Specjaliści europejskiego rynku IT docenili portal, który nie chce by go często odwiedzać.

Portal http://www.opiekuninwestora.pl zakwalifikował się do regionalnego finału edycji Seedcamp Week. Jako jeden z 20. młodych portali Europy Środkowo-Wschodniej zaprezentuje się 18 marca w Warszawie.

Organizatorzy konkursu Seedcamp (http://www.seedcamp.com) docenili innowacyjność oraz potencjał biznesowy 20. projektów internetowych z Polski, Estonii, Węgier i Litwy.

Seedcamp - to cykliczne konkursy dla nowatorskich projektów Internetowych z krajów Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki. Zwycięzcy lokalnych edycji spotkają się we wrześniu na tygodniowym podsumowaniu w Londynie.

Dla Opiekuna Inwestora uczestnictwo w regionalnym finale to potwierdzenie, że innowacyjność naszych usług, potwierdzona zadowolonymi użytkownikami jest doceniana także przez ekspertów europejskiej branży IT.

Wszystkie usługi w naszym Portalu są podporządkowane nietypowej, jak na internetowy projekt, dewizie. Zawsze podkreślamy, że “Zrobimy wszystko abyś nie musiał często odwiedzać naszego portalu, to portal odezwie się do Ciebie gdy będą tego wymagały Twoje inwestycje”.

Dziękujemy za korzystanie z naszych usług i za maile, które potwierdzają, że Portal spełnia Wasze oczekiwania! No i trzymajcie kciuki :)

Zobacz też

Wasze komentarze

Komentarze moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto

Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto

Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy